IUNG
Strona główna

Aktualności...

InfoDay dot. wyróżnienia HR Excellence in Research w Brukseli Email

31.01.19  29 stycznia 2019 r. Komisja Europejska zorganizowała Dzień Informacyjny dotyczący wyróżnienia HR Excellence in Research – „Ensuring Excellent Research by Investing in Researchers’ Talents, Skills & Career Development - Implementing Art. 32 of the H2020 multi-beneficiary grant agreement”. Obecni byli zarówno przedstawiciele jednostek, które ubiegają się o wyróżnienie jak i jednostek już nagrodzonych – zarówno z krajów Unii Europejskiej jak i Australii.

Więcej…
 
Konferencja naukowa ” Rola badań naukowych w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w uprawie chmielu i tytoniu” Email

30.01.19  W dniu 28 stycznia 2019 r. w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach odbyła się konferencja pt. ”Rola badań naukowych w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w uprawie chmielu i tytoniu”. Konferencję zorganizowano w ramach realizacji zadania 2.5 Programu Wieloletniego IUNG-PIB.

Więcej…
 
II Ogólnopolska Konferencja Systemów Rolno-leśnych Email

29.01.19  Czy produkcję rolną można łączyć z produkcją leśną na gruntach rolnych, osiągając korzyści ekonomiczne i środowiskowe? Zdaniem uczestników II Ogólnopolskiej Konferencji Systemów Rolno-leśnych jak najbardziej tak. Konferencja pod tytułem „Perspektywy rozwoju systemów rolno-leśnych (agroleśnictwa) w Polsce” odbyła się 25 stycznia 2019 roku w murach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Głównym organizatorem konferencji był IUNG-PIB.

Więcej…
 
Program wieloletni IUNG-PIB a biogospodarka – konferencja naukowa

23.01.19 W dniu 22 stycznia 2019 r. w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – PIB w Puławach odbyła się konferencja nt. „Program wieloletni IUNG-PIB jako wsparcie rozwoju biogospodarki”. Konferencja była zorganizowana w ramach programu wieloletniego „Wspieranie działań w zakresie ochrony i racjonalnego wykorzystania rolniczej przestrzeni produkcyjnej w Polsce oraz kształtowania jakości surowców roślinnych na lata 2016-2020”.

Więcej…
 
Seminarium dla instytucji wdrażających zasady Europejskiej Karty Naukowca i Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników Email

21.01.19  W dniu 18 stycznia 2019 r., w siedzibie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (BUW), odbyła się druga edycja Seminarium dla jednostek aplikujących i wdrażających zasady związane z wyróżnieniem KE - HR Excellence in Research. Spotkanie zorganizował Krajowy Punkt Kontaktowy.

 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnie >>

Strona 19 z 151