Sympozjum Mikrobiologiczne „Metagenomy różnych środowisk”
Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w V Ogólnopolskim Sympozjum Mikrobiologicznym “Metagenomy różnych środowisk“, które odbędzie się w dniach 17-18 czerwca 2021 roku. Ze względu na sytuację epidemiczną spotkanie odbędzie się w trybie zdalnym na platformie Microsoft Teams. Tegorocznym organizatorem Konferencji jest Katedra Biochemii i Mikrobiologii, Instytut Biologii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zawartymi w Komunikacie Organizatorów.
Posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB
Walne Zgromadzenie LIR
Konferencja podsumowująca realizację programu wieloletniego IUNG-PIB w roku 2019
Warsztaty ENRD „Biogospodarka oraz działania klimatyczne na obszarach wiejskich”
Końcowe spotkanie konsorcjum projektu AFINET
Konferencja Naukowa „Bioróżnorodność a zdrowie roślin”

Komunikat o przesunięciu terminu Komunikat nr I Formularz zgłoszeniowy.. Wzór streszczenia..
Regionalna konferencja projektu AFINET
Spotkanie kończące projekt Manure Standards w Polsce
Forum Inteligentnego Rozwoju – Uniejów 2019