Aktualności

Życzenia Wielkanocne!

Zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i miłości Świąt Wielkanocnych oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół życzą DYREKCJA i PRACOWNICY IUNG-PIB.

Read More »

Zmarł prof. dr hab. Adam Harasim

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 31 marca 2023 r. w wieku 75 lat zmarł Ś.P. Prof. dr hab. Adam Harasim.
Od 1995 r. był członkiem Rady Naukowej IUNG; w kadencji 2012–2016 był wiceprzewodniczącym Rady i przewodniczącym Komisji ds. Przewodów Doktorskich i Rozwoju Kadry Naukowej, a w kadencjach 2016–2017 i 2017–2021 wiceprzewodniczącym Rady i przewodniczącym Komisji ds. Działalności Badawczej i Rozwoju Instytutu.

Read More »

Wizyta międzynarodowej delegacji nauczycieli w ramach projektu Erasmus+

29 marca 2023 r. gościliśmy międzynarodową grupę nauczycieli z Chorwacji, Słowenii i Turcji wizytujących Polskę w ramach programu projektu Erasmus+ „My Eco Friendly School”. Celem projektu jest propagowanie i wdrażanie w życie postawy pro-ekologicznej wśród społeczności szkolnej, jak również wymiana doświadczeń oraz prezentowanie dobrych praktyk w zakresie zrównoważonego rozwoju. Grupa przebywa w Puławach na zaproszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 w Puławach.

Read More »

Europejskie Forum Rolnicze (22-23.03.2023 r.)

Europejskie Forum Rolnicze to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń związanych z branżą rolniczą. Po 4 latach IUNG-PIB ponownie był obecny na Forum w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa, w dniach 22-23 marca 2023 r.

Read More »