Regionalne Warsztaty Walidacyjne dot. BIOEAST Strategic Research and Innovation Agenda (BIOEAST SRIA) 26 X 2022 w Warszawie

Zapraszamy do udziału w Regionalnych Warsztatach Walidacyjnych dot. BIOEAST Strategic Research and Innovation Agenda (BIOEAST SRIA), które odbędą się 26 października 2022 r. w Warszawie.

Konferencja organizowana jest w ramach Inicjatywy BIOEAST i dedykowana jest dla Europy Środkowo-Wschodniej (CEE).

Agenda wydarzenia:
https://bioeast.eu/wp-content/uploads/2022/09/Agenda_BIOEAST_2022_Warsaw-1.pdf

z linkiem rejestracyjnym: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfrGubfabNKws…/viewform rejestracja oraz praktyczne informacje dotyczące miejsca konferencji dostępne również pod linkiem:

https://bioeast.eu/2022/08/03/save-the-date-sub-regional-workshops-in-ljubljana-tartu-and-warsaw-for-the-validation-of-the-bioeast-strategic-research-and-innovation-agenda/

Spotkanie będzie miało formę stacjonarną.

Rozwój BIOEAST SRIA jest procesem w ramach politycznego zobowiązania podpisanego przez Ministerstwa Rolnictwa krajów BIOEAST. BIOEAST SRIA zapewni odpowiednie i wysokiej jakości strategiczne doradztwo polityczne w zakresie badań w zmieniającym się krajobrazie szerszej biogospodarki i powiązanych sektorów w następujących obszarach tematycznych:

  • Agroekologia i zrównoważone plony
  • Systemy żywnościowe
  • Bioenergia i nowe materiały o wartości dodanej
  • Zaawansowane biochemikalia i biomateriały
  • Łańcuchy wartości w leśnictwie
  • Biogospodarka oparta na wodzie słodkiej
  • Edukacja w zakresie biogospodarki.

Inicjatywa BIOEAST opracowała projekt BIOEAST SRIA w ramach BIOEASTsUP i przy udziale Tematycznych Grup Roboczych. Zgodnie z podejściem oddolnym do przygotowania SRIA, informacje zwrotne od krajowych interesariuszy zostaną dostarczone w procesie walidacji drugiego projektu SRIA.

Konferencja ma na celu omówienie szczególnych wyzwań, przed którymi może stanąć nasz makroregion, a ostatecznym celem jest przyczynienie się do opracowania ostatecznej Strategicznej Agendy Badań i Innowacji BIOEAST. W szczególności dyskusja skupi się na celach i wyzwaniach, głównych tematach badawczych, oczekiwanych rezultatach i wpływie na lepsze zaspokojenie potrzeb badawczych i innowacyjnych dla makroregionu BIOEAST.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warszawskich warsztatach walidacyjnych BIOEAST SRIA.

Więcej o projekcie BIOEASTsUP koordynowanym przez IUNG-PIB:
https://www.iung.pl/projekt-bioeastsup/ oraz
na stronie projektu https://bioeast.eu/bioeastsup/

BIOEAST & BIOEASTsUP website

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy

Dzień wolny!

Uprzejmie informujemy, że dzień 31 maja 2024 r. (piątek) jest dniem wolnym dla pracowników Instytutu.
Prosimy o kontakt w innym terminie.
Skip to content