Warsztaty dla aplikantów 3 konkursu na projekty wewnętrzne EJP SOIL 25 kwietnia

TERMIN: Poniedziałek, 25 kwietnia 2022 r., godz. 10:00 – 15:30, ON-LINE

WARSZTATY wnioskodawców zainteresowanych 3 konkursem wewnętrznym EJP SOIL odbędą się w dniu 25 kwietnia 2022 r. Podczas warsztatów będzie można przedyskutować tematykę konkursu, nawiązać kontakty z innymi zainteresowanymi wnioskodawcami i rozpocząć współpracę w celu wspólnego opracowania wniosków. Zapraszamy wszystkich naukowców zainteresowanych trzecim wewnętrznym konkursem EJP SOIL do wzięcia udziału w warsztatach. Prosimy o przygotowanie 1-2 slajdów w celu krótkiego przedstawienia siebie i interesujących Państwa zagadnień badawczych, a także, jeśli Państwo sobie tego życzą: metod, dostępnych infrastruktur itp.

Jeśli chcecie Państwo koordynować wniosek: możecie przygotować dłuższą (ok. 10 min) prezentację swojego doświadczenia i interesujących Państwa zagadnień badawczych związanych z niniejszym zaproszeniem. Zachęcamy również do udziału w dyskusjach i prezentowania się nawet bez slajdów!

Warsztaty odbędą się online w poniedziałek, 25 kwietnia 2022 r., od godz. 10:00 (CEST). Niektóre z sesji będą prowadzone równolegle. Szczegółowy harmonogram i linki do zespołów można znaleźć w przestrzeni roboczej EJP SOIL na Slacku (jeśli nie masz dostępu, wyślij e-mail na adres EJPCO@maapera.fi).

Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegółowy program i linki do sesji.
Link do strony zaproszenia nr 3 z dodatkowymi informacjami: kliknij tutaj

Oryginalny wpis na stronie EJP SOIL
https://ejpsoil.eu/about-ejp-soil/news-events/item/artikel/3rd-call-workshop

EJP SOIL na stronie IUNG-PIB: link

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Skip to content