Warsztaty dla aplikantów 3 konkursu na projekty wewnętrzne EJP SOIL 25 kwietnia

TERMIN: Poniedziałek, 25 kwietnia 2022 r., godz. 10:00 – 15:30, ON-LINE

WARSZTATY wnioskodawców zainteresowanych 3 konkursem wewnętrznym EJP SOIL odbędą się w dniu 25 kwietnia 2022 r. Podczas warsztatów będzie można przedyskutować tematykę konkursu, nawiązać kontakty z innymi zainteresowanymi wnioskodawcami i rozpocząć współpracę w celu wspólnego opracowania wniosków. Zapraszamy wszystkich naukowców zainteresowanych trzecim wewnętrznym konkursem EJP SOIL do wzięcia udziału w warsztatach. Prosimy o przygotowanie 1-2 slajdów w celu krótkiego przedstawienia siebie i interesujących Państwa zagadnień badawczych, a także, jeśli Państwo sobie tego życzą: metod, dostępnych infrastruktur itp.

Jeśli chcecie Państwo koordynować wniosek: możecie przygotować dłuższą (ok. 10 min) prezentację swojego doświadczenia i interesujących Państwa zagadnień badawczych związanych z niniejszym zaproszeniem. Zachęcamy również do udziału w dyskusjach i prezentowania się nawet bez slajdów!

Warsztaty odbędą się online w poniedziałek, 25 kwietnia 2022 r., od godz. 10:00 (CEST). Niektóre z sesji będą prowadzone równolegle. Szczegółowy harmonogram i linki do zespołów można znaleźć w przestrzeni roboczej EJP SOIL na Slacku (jeśli nie masz dostępu, wyślij e-mail na adres EJPCO@maapera.fi).

Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegółowy program i linki do sesji.
Link do strony zaproszenia nr 3 z dodatkowymi informacjami: kliknij tutaj

Oryginalny wpis na stronie EJP SOIL
https://ejpsoil.eu/about-ejp-soil/news-events/item/artikel/3rd-call-workshop

EJP SOIL na stronie IUNG-PIB: link

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy

Dzień wolny!

Uprzejmie informujemy, że dzień 31 maja 2024 r. (piątek) jest dniem wolnym dla pracowników Instytutu.
Prosimy o kontakt w innym terminie.
Skip to content