Prof. Grażyna Podolska z IUNG-PIB wybrana do Rady Głównej Instytutów Badawczych na kadencję 2025–2028

Z dumą informujemy, że podczas XXXIII Forum Wyborczego Elektorów Instytutów Badawczych, które odbyło się 9 czerwca 2025 r. w Kajetanach, prof. dr hab. Grażyna Podolska z IUNG–PIB w Puławach została wybrana do prestiżowego składu Rady Głównej Instytutów Badawczych (RGIB) na XII kadencję 2025–2028.