Z dumą informujemy że dr Anna Marzec-Grządziel i dr Sylwia Siebielec z Zakładu Mikrobiologii zostały uhonorowane Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców. Panie Doktor znalazły się w gronie 230 młodych naukowców w kraju wyróżnionych przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach 21 edycji konkursu.
W imieniu całej społeczności Instytutu serdecznie gratulujemy Paniom Doktor i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości!

Wyróżnienie to jest także doskonała motywacja i wzorem dla kolejnych młodych osób, które rozwijają swoją karierę naukową.
Link do oficjalnej strony z informacją o wynikach postępowania:
https://www.gov.pl/web/nauka/ogloszenie-wynikow-postepowania-w-sprawie-przyznania-stypendiow-ministra-nauki-i-szkolnictwa-wyzszego-dla-wybitnych-mlodych-naukowcow-w-2026-r-edycja-21