Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych Naukowczyń z IUNG-PIB

Z dumą informujemy że dr Anna Marzec-Grządziel i dr Sylwia Siebielec z Zakładu Mikrobiologii zostały uhonorowane Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców. Panie Doktor znalazły się w gronie 230 młodych naukowców w kraju wyróżnionych przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach 21 edycji konkursu.

W imieniu całej społeczności Instytutu serdecznie gratulujemy Paniom Doktor i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości!

Wyróżnienie to jest także doskonała motywacja i wzorem dla kolejnych młodych osób, które rozwijają swoją karierę naukową.

Link do oficjalnej strony z informacją o wynikach postępowania:
https://www.gov.pl/web/nauka/ogloszenie-wynikow-postepowania-w-sprawie-przyznania-stypendiow-ministra-nauki-i-szkolnictwa-wyzszego-dla-wybitnych-mlodych-naukowcow-w-2026-r-edycja-21

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Uprzejmie informujemy, że ze względu na prace konserwacyjne, od godz. 12.00 w dniu 31.01.2025 r., do godz. 12.00 w dn. 3.02.2025 r. nie będziemy mieć możliwości odbierania przesyłek wysłanych do IUNG-PIB poprzez ePUAP. Bardzo prosimy o przesyłanie w tym okresie korespondencji za pośrednictwem poczty elektronicznej, bądź poprzez usługę eDoręczenia.
Przepraszamy za niedogodności.

Dzień wolny!

Informujemy, że dzień
5 czerwca 2026r. jest dniem wolnym w Instytucie.
Prosimy o kontakt w innym terminie.
Skip to content