Targi Agrotech

IUNG-PIB na XXIX Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej – AGROTECH

W dniach 8-10 marca 2024 roku już po raz 29. Kielce gościły wystawców i odwiedzających na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej – AGROTECH. W tym roku oferty, dedykowane głównie branży rolniczej, prezentowało 520 firm z 17 krajów.
Na stoisku IUNG-PIB odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą wydawniczą i upowszechnieniową, w tym z publikacjami i materiałami informacyjnymi Instytutu wydanymi w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wydarzenie było okazją do przedstawienia oferty usługowej, a także projektów realizowanych w Instytucie, m.in.: BIOBIAŁKO, BioRural, EJP SOIL, NBSOIL, PREPSOIL, MainstreamBIO, INNO-MIK, NATIOONS, CEE2ACT oraz innych aktywności, w które zaangażowani są pracownicy Instytutu. Nasze stoisko odwiedzali rolnicy, doradcy, nauczyciele i uczniowie szkół rolniczych, przedstawiciele jednostek naukowych, uczelni oraz firm zainteresowanych współpracą, zarówno z Polski jak i  innych krajów.

Targi były okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji nad problemami i kierunkami rozwoju polskiego rolnictwa pomiędzy instytucjami rolniczymi, doradcami, producentami, dystrybutorami a rolnikami. Wydarzenie wyróżniała różnorodność przedstawianych rozwiązań dla rolnictwa precyzyjnego. Prezentowane na targach nowoczesne ciągniki, maszyny do pracy w polu i obsługi gospodarstw, sztuczna inteligencja, telematyka, zdalna telemetria, drony, stwarzały możliwość poznania najnowocześniejszych technologii, które wyznaczają kierunek rozwoju rolnictwa.

Więcej o targach AGROTECH na stronie organizatora: https://www.targikielce.pl/agrotech.

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy

Dzień wolny!

Uprzejmie informujemy, że dzień 31 maja 2024 r. (piątek) jest dniem wolnym dla pracowników Instytutu.
Prosimy o kontakt w innym terminie.
Skip to content