Funkcjonariusze z Akademii Policji w Szczytnie z wizytą w IUNG-PIB.

W dniu 5.03.2024 r. w Instytucie miała miejsce wizyta studyjna funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zorganizowana przez Dział Organizacji Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego Akademii Policji w Szczytnie.

Gości powitał Dyrektor IUNG-PIB prof. dr hab. Mariusz Matyka, który przedstawił historię rozwoju badań naukowych w Puławach, strukturę Instytutu, specyfikę prowadzonych w nim badań, realizowane projekty oraz zadania podejmowane przez IUNG-PIB. Podkreślił rolę Instytutu jako znaczącego podmiotu wsparcia naukowego dla administracji rządowej oraz polityki rolnej i środowiskowej Komisji Europejskiej.

Kierownik Działu Inwestycyjno-Remontowego IUNG-PIB Roman Izdebski w prezentacji przygotowanej wspólnie ze specjalistą ds. BHP, inspektorem ochrony przeciwpożarowej, inspektorem ochrony danych IUNG-PIB Julitą Grzegórską zapoznał gości z zagadnieniami związanymi z działaniami ochronnymi realizowanymi w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i technicznego. Omówił plany i procedury reagowania na zagrożenia dla obiektów należących do Instytutu.

Druga część spotkania miała miejsce w Innowacyjno-Naukowym Centrum Badań Rolniczych IUNG-PIB. W trakcie pobytu w pomieszczeniach laboratoryjnych Instytutu funkcjonariusze mieli możliwość zapoznania się z interesującymi ich zagadnieniami od strony praktycznej.

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy

Dzień wolny!

Uprzejmie informujemy, że dzień 31 maja 2024 r. (piątek) jest dniem wolnym dla pracowników Instytutu.
Prosimy o kontakt w innym terminie.
Skip to content