Zapraszamy na pierwsze z sześciu wydarzeń tematycznych NATI00NS

Już 14 grudnia 2023 zapraszamy Państwa na pierwsze z serii sześciu wydarzeń tematycznych NATI00NS!

„Breaking ground together: Solutions for urban and post-industrial soil de-sealing „ to pierwsze wydarzenie tematyczne on-line, realizowane w ramach projektu NATI00NS, przez Politechnikę Mediolańską (POLIMI). Wydarzenie ma na celu zwrócenie uwagi na procesy zasklepiania gleby, szczególnie w kontekście miejskim i poprzemysłowym.

Prelegenci zaprezentują przykładowe rozwiązania w zakresie „usuwania zasklepienia”, kładąc nacisk na praktyki z udziałem wielu zainteresowanych stron i podkreślając konieczność współpracy między samorządami, przedsiębiorstwami i społeczeństwem, w celu skutecznego wspierania zdrowszych ekosystemów miejskich, tym samym zwiększając ich bioróżnorodność.

Wydarzenie ma na celu inspirowanie, informowanie i umożliwienie uczestnikom wniesienia wkładu w realizację misji UE programu Horyzont Europa 'A Soil Deal for Europe’
 i zrównoważone gospodarowanie glebami w obszarach miejskich i poprzemysłowych.

Zachęcamy do rejestracji i wzięcia udziału w wydarzeniu tematycznym. Będzie to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy na temat skutków zasklepienia gleby i sposobów ich usuwania.

 Agenda spotkania oraz formularz rejestracyjny znajduje się pod poniższym linkiem:

Agenda + formularz

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Skip to content