Ostatnie dni naboru na studia podyplomowe na rok akademicki 2023/2024

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że nadal trwa nabór na studia podyplomowe realizowane przez IUNG-PIB na kierunku Gleboznawstwo, Gleboznawcza Klasyfikacja Gruntów i Kartografia Gleb na rok akademicki 2023/2024. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania swoich kandydatur do dnia 10 listopada.

Studia z zakresu gleboznawstwa to doskonała okazja dla osób, które pragną zgłębić kompleksowe i wszechstronne zagadnienia związane z glebami. Program nauczania obejmuje dogłębną analizę procesów powstawania gleb, ich właściwości fizykochemiczne oraz biologiczne, a także techniki klasyfikacji i kartografii gleb. Studenci mają szansę zdobyć praktyczne umiejętności poprzez udział w zajęciach terenowych, analizie próbek glebowych oraz tworzeniu precyzyjnych map glebowych.

Studia podyplomowe z gleboznawstwa prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę naukową, posiadającą bogate doświadczenie zarówno w badaniach naukowych, jak i praktycznym wykorzystaniu wiedzy gleboznawczej.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru oraz programu studiów znajdują się na stronie internetowej Instytutu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Skip to content