V4 PolSCA

Kolejna edycja szkolenia V4 Training (28,29 i 31 marca) on-line – rekrutacja Biura PolSCA

Zgodnie z prośbą biura PolSCA zapraszamy i polecamy kolejną edycję szkolenia V4 Training. Szkolenie przewiduje udział menadżerów badań, którzy pracują na uczelniach, w instytutach naukowych i badawczych przy pozyskiwaniu, zarządzaniu i raportowaniu projektów (przede wszystkim ze środków międzynarodowych, ze szczególnym uwzględnieniem H2020 i Horyzont Europa). Po więcej informacji wraz z programem (PolSCA zastrzega możliwość naniesienia zmian) zapraszamy na stronę Biura PolSCA: https://polsca.pan.pl/start-naboru-uczestnikow-wiosennej-edycji-v4-training/.

Wydarzenie organizowane jest przez Biuro PolSCA we współpracy z pozostałymi przedstawicielami Grupy Wyszehradzkiej: Czeskim Biurem Łącznikowym ds. Edukacji i Nauki (CZELO), Narodowym Biurem Badań, Rozwoju i Innowacji na Węgrzech (NRDIO) oraz Słowackim Biurem Łącznikowym ds. Badań i Rozwoju (SLORD). Przewiduje się udział 7 uczestników z Polski.

V4 PolSCA 2022

W poprzednich edycjach w szkoleniu brała również udział pracownica Działu Wspomagania Badań IUNG-PIB – Pani mgr Barbara Kamińska, która potwierdza wysoką jakość i przydatność szkolenia PolSCA w pracy zawodowej.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY V4 TRAINING dostępny jest pod poniższym linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvl6ctQiEZ5AtltyexR3BTC_ZIbsZ9xPiocFdAlx_hxLb2jw/viewform

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Skip to content