NUTRIMAN logo

Seminarium pt. “Projekt NUTRIMAN i nowe europejskie prawodawstwo dotyczące produktów nawozowych”

W dniu 7.05.2021 r. w ramach projektu NUTRIMAN wspólnie z Państwową Wyższą Szkołą im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej zostało zorganizowane seminarium pt. “Projekt NUTRIMAN i nowe europejskie prawodawstwo dotyczące produktów nawozowych”. Głównym celem seminarium było przedstawienie wyników projektu badawczego NUTRIMAN oraz poinformowanie o regulacjach prawnych i wymogach bezpieczeństwa w stosowaniu odpadowych materiałów w rolnictwie.

W pierwszej części seminarium został zaprezentowany projekt NUTRIMAN, platforma dla rolników. W drugiej części zaprezentowano produkt ABC-Biofosforan, który umieszczony jest na platformie rolniczej pod numerem ID 192. Ponadto przedstawiono technologię produkcji tego bio-nawozu, która umieszczona jest na platformie rolniczej pod numerem ID 193.

W seminarium uczestniczyło 14 osób. Byli to głównie młodzi rolnicy studiujący w PSW w Białej Podlaskiej.

Więcej informacji na temat projektu NUTRIMAN i platformy rolniczej można znaleźć pod adresem –  https://nutriman.net/farmer-platform/info/pl.

NUTRIMAN logo
Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Skip to content