NUTRIMAN logo

Seminarium pt. “Projekt NUTRIMAN i nowe europejskie prawodawstwo dotyczące produktów nawozowych”

W dniu 7.05.2021 r. w ramach projektu NUTRIMAN wspólnie z Państwową Wyższą Szkołą im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej zostało zorganizowane seminarium pt. “Projekt NUTRIMAN i nowe europejskie prawodawstwo dotyczące produktów nawozowych”. Głównym celem seminarium było przedstawienie wyników projektu badawczego NUTRIMAN oraz poinformowanie o regulacjach prawnych i wymogach bezpieczeństwa w stosowaniu odpadowych materiałów w rolnictwie.

W pierwszej części seminarium został zaprezentowany projekt NUTRIMAN, platforma dla rolników. W drugiej części zaprezentowano produkt ABC-Biofosforan, który umieszczony jest na platformie rolniczej pod numerem ID 192. Ponadto przedstawiono technologię produkcji tego bio-nawozu, która umieszczona jest na platformie rolniczej pod numerem ID 193.

W seminarium uczestniczyło 14 osób. Byli to głównie młodzi rolnicy studiujący w PSW w Białej Podlaskiej.

Więcej informacji na temat projektu NUTRIMAN i platformy rolniczej można znaleźć pod adresem –  https://nutriman.net/farmer-platform/info/pl.

NUTRIMAN logo
Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy

Dzień wolny!

Uprzejmie informujemy, że dzień 31 maja 2024 r. (piątek) jest dniem wolnym dla pracowników Instytutu.
Prosimy o kontakt w innym terminie.
Skip to content