Nominacja do nagrody gospodarczej „AMBASADOR INNOWACYJNOŚCI” dla Pani dr hab. Anny Gałązki, prof. Instytutu

Jest nam miło poinformować, że dr hab. Anna Gałązka, prof. Instytutu została nominowana do nagrody gospodarczej „Ambasador Innowacyjności”

Dr hab. Anna Gałązka otrzymała list nominacyjny do nagrody Ambasador Innowacyjności od Michała Pomarańskiego Prezesa Zarządu Europejskiego Rozwoju Gospodarki Sp z o.o., współorganizatora Międzynarodowego Forum Gospodarczego.

Ambasador Innowacyjności to ogólnopolska Nagroda dla najbardziej kreatywnych firm uczelni i instytucji w Polsce, których praca połączona z nauką przyczynia się do rozwoju polskiej gospodarki.

Dr hab. Anna Gałązka została nominowany w uznaniu za wybieganie myślą w przyszłość, liczne sukcesy, osiągnięcia na rzecz rozwoju ekologicznego, wprowadzanie zmian i rozwiązań przyjaznych dla środowiska i znacząco polepszających jego stan oraz za działania promocyjne mające na celu zmianę świadomości społecznej.

Laureatów nagrody wybierze Kapituła Programowa na Międzynarodowym Forum Gospodarczym, najbardziej prestiżowym wydarzeniu biznesowym w Polsce. Podczas Międzynarodowego Forum Gospodarczego zostaną poruszone najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące rozwoju gospodarki oraz możliwości współpracy międzynarodowej. Dyskusje ekspertów podczas sesji pozwolą na wyznaczenie nowych kierunków rozwoju i wspólnej koncepcji prac nad wzrostem ekonomicznym i awansem Polski w gospodarczej hierarchii Europy i świata.

Tegoroczne Międzynarodowe Forum Gospodarcze odbędzie się 15 października 2021 r. w Piekarach Śląskich.

Strona Międzynarodowego Forum Gospodarczego – http://miedzynarodowe-forum.pl

Serdecznie gratulujemy nominacji!

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Skip to content