Nominacja do nagrody gospodarczej „Ambasador Innowacyjności” dla dr Karoliny Furtak z Zakładu Mikrobiologii Rolniczej

Z przyjemnością informujemy, że dr Karolina Furtak otrzymała nominację do ogólnopolskiej nagrody gospodarczej Ambasador Innowacyjności.

Nominacja została przyznana przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki(http://eorg.com.pl/) za wkład w rozwój innowacji w Polsce, za przyszłościowe, nieszablonowe myślenie, pionierskie projekty, nowe idee i niezwykłe rozwiązania. Przede wszystkim za budowanie pozytywnego wizerunku polskich innowacji, które są na bardzo wysokim poziomie i niejednokrotnie wyprzedzają światowe trendy.

Ambasador Innowacyjności to ogólnopolska nagroda dla najbardziej kreatywnych firm uczelni i instytucji w Polsce, których praca połączona z nauką przyczynia się do rozwoju polskiej gospodarki. Laureatów nagrody wybierze Kapituła Programowa na Międzynarodowym Forum Gospodarczym (http://miedzynarodowe-forum.pl/nagrody-gospodarcze/), najbardziej prestiżowym wydarzeniu biznesowym w Polsce, które odbędzie się 15 października 2021 r. w Piekarach Śląskich.

Serdecznie gratulujemy nominacji!

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Skip to content