BIO EAST SUP

Webinarium BIOEASTsUP – 23 marca 2021

BIOEASTsUP webinarium – Financial and business opportunities in the field of bioeconomy, odbędzie się 23 marca 2021 w godzinach 9-12 CET. Webinar będzie dostępny na platformie ZOOM dla każdego. Program webinaru jest dostępny do pobrania tu.

Głównym celem webinarium jest przedstawienie możliwości finansowych i biznesowych, które mogą pomóc interesariuszom BIOEAST w lepszym wykorzystaniu potencjału biogospodarki cyrkularnej. Modele biznesowe zostaną zaprezentowane w różnych aspektach – koncepcja biorafinerii, innowacyjne produkty cyrkularne itp.Webinarium zaprezentuje również środowisko/sieci wsparcia kluczowe dla wdrażania modeli biznesowych i innowacyjnych rozwiązań w łańcuchu wartości biogospodarki. Ponadto, webinarium skupi się na możliwościach finansowania biogospodarki cyrkularnej w ramach programu Horyzont Europa, ze szczególnym uwzględnieniem przyszłych możliwości krajów BIOEAST.

Webinarium jest wydarzeniem otwierającym program szkoleniowy w ramach projektu BIOEASTsUP. Gdzie, oprócz powyższych celów, uczestnicy mogą uzyskać kompleksowy obraz elementów i celu programu szkoleniowego. Przypominamy, że zgłoszenie do programu szkoleniowego odbywa się za pośrednictwem NPC BIOEAST. Zalecamy zatem, aby przed zgłoszeniem się na szkolenie skontaktować się z krajowym NPC BIOEAST. Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w szkoleniach dla trzech grup docelowych – naukowców, doradców i interesariuszy przemysłowych, bardziej szczegółowe informacje są dostępne tutaj.

W celu rejestracji należy klinknąć link rejestracyjny.

Strona webinarium https://bioeastsup.europamedia.org/

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Skip to content