Forum IR.

IUNG-PIB partnerem Forum Inteligentnego Rozwoju

20.08.20 Instytut został oficjalnym partnerem Forum Inteligentnego Rozwoju, które odbędzie się w Uniejowie w dniach 26-27 listopada 2020r., obok takich instytucji jak Ministerstwo Klimatu, Ministerstwo Rozwoju, NCBiR, PARP, Warszawska Izba Gospodarcza, Akademia Górniczo-Hutnicza, Instytut Chemii Bioorganicznej, itd.

Forum to unikalny kongres gospodarczy, poświęcony innowacjom i technologiom przyszłości, który łączy sferę gospodarczą z innowacyjnymi badaniami naukowymi. Wśród tematów dyskutowanych w trakcie Forum znajdą się rola badań podstawowych dla inteligentnego rozwoju, droga od badań podstawowych do wdrożenia innowacji w naukach przyrodniczych i technicznych, branżowe panele dyskusyjne, inteligentny rozwój miast, innowacje wspomagające wychodzenie z kryzysu związanego z COVID-19 oraz walkę z COVID-19, sztuczna inteligencja w inteligentnym rozwoju.

Pracownicy Instytutu przedstawią innowacyjne badania prowadzone w jednostce w strefie wystawienniczej, materiałach prasowych oraz na scenie otwartej w trakcie sesji: life sciences – od badań stosowanych do rynkowego sukcesu. W sesji tej Instytut będzie promował swój potencjał w zakresie tworzenia narzędzi i rozwiązań niezbędnych dla zrównoważonego rozwoju miast i terenów poprzemysłowych. W ramach unikalnej formuły Forum, proponowane innowacje zostaną, podobnie jak wyniki badań stosowanych innych prelegentów, poddane analizie rynkowej przez doświadczonych ekspertów z zakresu inwestycji. W Forum uczestniczyć będą dr hab. Grzegorz Siebielec oraz mgr inż. Sylwia Siebielec.

Więcej informacji: https://irforum.pl/

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Skip to content