Nominacja do nagrody gospodarczej „AMBASADOR INNOWACYJNOŚCI”.

{slimbox images/stories/2020/1_logo_ai.png, images/stories/2020/1_logo_ai-M.png, Nominacja do nagrody gospodarczej „AMBASADOR INNOWACYJNOŚCI”}

07.07.20 Nominacja do nagrody gospodarczej „AMBASADOR INNOWACYJNOŚCI”

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż mgr inż. Sylwia Siebielec otrzymała nominację do nagrody gospodarczej „AMBASADOR INNOWACYJNOŚCI”.

Nominacja związana jest z kolejną edycją Forum Rozwoju Biznesu, organizowanego przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Biznesu. Na Forum pojawią się samorządowcy z całej Polski, prezesi oraz dyrektorzy firm, zarówno prywatnych jak i państwowych ze wszystkich sektorów gospodarki. Udział w forum wezmą również przedstawiciele środowisk akademickich przede wszystkim politechnik i uniwersytetów. Na wydarzeniu pojawią się goście z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska oraz Ministerstwa Rozwoju.

Wydarzenie jest organizowane pod patronatem: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, Marszałka Województwa Lubelskiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego, Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Politechniki Warszawskiej, Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Polskiej Rady Pelletu, Ambasadora Luksemburga, Atache Węgier, Ambasadora Republiki Litwy, Konsulatem Republiki Austrii i wielu innych.

Cieszymy się ogromnie, iż projekt „Rola mikroorganizmów w zasiedlaniu składowisk odpadów pohutniczych przez rośliny oraz ich wpływ na biodostępność pierwiastków śladowych” (UMO-2015/17/N/ST10/03182) budzi zainteresowanie.

Projekt dobiega końca, ale mamy nadzieję na dalszy rozwój badań i wykorzystanie wyników uzyskanych w ramach badań podstawowych w skali praktycznej. Naszą wizją na rozwój jest kontynuacja badań nad wykorzystaniem potencjału mikroorganizmów autochtonicznych wspomagających rozwój i odporność roślin do rozwiązywania problemów przed jakimi stoją rolnictwo i ochrona środowiska.

List nominacyjny (kliknij)

Mgr inż. Sylwia Siebielec (Kierownik projektu)

dr hab. Grzegorz Siebielec, prof. IUNG (Opiekun projektu)

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Skip to content