Posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB

Posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB z udziałem Podsekretarza Stanu Ryszarda Zarudzkiego

29.04.2019 W dniu 26 kwietnia 2019 r. odbyło się CCLXVIII posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB, w którym uczestniczył Podsekretarz Stanu w MRiRW Ryszard Zarudzki. W czasie posiedzenia Rada Naukowa podjęła uchwały o nadaniu dr Annie Gajdzie i dr Bożenie Smreczak stopnia doktora habilitowanego.

Ponadto wszczęła postępowania o nadanie dr hab. Annie Podleśnej, dr hab. Marioli Staniak i dr hab. Ewie Stanisławskiej – Glubiak tytułu naukowego profesora oraz wyznaczyła kandydatów na recenzentów.

Rada naukowa pozytywnie zaopiniowała sprawozdanie z działalności Instytutu w 2018 r. oraz plan finansowy Instytutu na 2019 r. W dyskusji Podsekretarz Stanu z uznaniem odniósł się do osiągnięć Instytutu oraz zwrócił uwagę na znaczenie transferu wiedzy między nauką i praktyką.

W dalszej części posiedzenia wszczęto 12 przewodów doktorskich i wyznaczono promotorów. Pozytywnie zaopiniowano awansowanie dr hab. Bogusławy Jaśkiewicz na stanowisko profesora IUNG-PIB oraz zatrudnienie dr Beaty Suszek-Łopatki na stanowisku starszego specjalisty badawczo-technicznego i mgr Karoliny Furtak na stanowisku specjalisty badawczo-technicznego.

Rada Naukowa pozytywnie zaopiniowała Regulamin Szkoły Doktorskiej i Program kształcenia.

{slimbox images/stories/zdjecia/2019/rn2.jpg,images/stories/zdjecia/2019/rn2m.jpg;

images/stories/zdjecia/2019/rn3.jpg,images/stories/zdjecia/2019/rn3m.jpg;

images/stories/zdjecia/2019/rn4.jpg,images/stories/zdjecia/2019/rn4m.jpg}

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Skip to content