Odznaczenia i wyróżnienia dla pracowników IUNG-PIB

Odznaczenia i wyróżnienia dla pracowników IUNG-PIB

17.10.18  W dniach 3-5 października br. w Puszczykowie k/Poznania odbyła się jubileuszowa XX Konferencja Naukowa pt.: „Rolnictwo ekologiczne – stan obecny i perspektywy rozwoju” zorganizowana przez Państwowy Instytut Maszyn Rolniczych w Poznaniu. Podczas Konferencji wręczone zostały odznaczenia i wyróżnienia dla 5 pracowników Instytutu.

Odznakę honorową „Zasłużony dla rolnictwa” za całokształt działalności na rzecz rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich, nadaną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego na wniosek Izby Przemysłowo Handlowej Branż Maszyn Rolniczych i Spożywczych w Poznaniu, otrzymały dr hab. Beata Feledyn-Szewczyk, prof. IUNG-PIB oraz dr inż. Jolanta Bojarszczuk.

Dyplom uznania za innowacyjne rozwiązania dla rolnictwa ekologicznego, znaczący dorobek naukowy i publikacyjny oraz zaangażowanie i wkład w rozwój rolnictwa ekologicznego, przyznany przez Dyrektora Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Pana Jacka Węsierskiego, otrzymali dr hab. Mariola Staniak, prof. IUNG-PIB i dr Krzysztof Jończyk.

Dyplom uznania i statuetkę Oddziału Terenowego w Poznaniu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa za działalność naukową w zakresie ekologicznego systemu produkcji i jego oddziaływania na środowisko przyrodnicze oraz aktywne wspieranie rozwoju krajowego rolnictwa ekologicznego otrzymał dr Jarosław Stalenga.

{slimbox images/stories/zdjecia/2018/odz2.jpg,

images/stories/zdjecia/2018/odz2m.jpg;

images/stories/zdjecia/2018/odz3.jpg,images/stories/zdjecia/2018/odz3m.jpg;

images/stories/zdjecia/2018/odz4.jpg,images/stories/zdjecia/2018/odz4m.jpg}

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Skip to content