Jubileusz IHAR

Jubileusz IHAR

24.04.17  W dniu 21.04.2017 r. w Instytucie Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowym Instytucie Badawczym w Radzikowie odbyło się sympozjum naukowe: „65 lat IHAR-PIB i 15 lat Spółek Grupy IHAR w służbie polskiej hodowli roślin i nasiennictwa”. Sympozjum to odbyło się pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Dyrektor IHAR-PIB w Radzikowie – prof. dr hab. Edward Arseniuk w referacie okolicznościowym zaprezentował osiągnięcia jubilatów tj. Instytutu i Spółek Grupy IHAR. Podkreślił również, że IHAR-PIB i IUNG-PIB łączą wspólne tradycje historyczne związane z działalnością Państwowego Instytutu Naukowego Gospodarstwa Wiejskiego w Puławach oraz partnerska współpraca.

Reprezentujący IUNG-PIB w Puławach – prof. dr hab. Stanisław Krasowicz, przekazał Dyrektorowi IHAR-PIB adres okolicznościowy. (link...)
Podczas uroczystości 77 osób zatrudnionych w IHAR-PIB i Spółkach Grupy IHAR zostało uhonorowanych odznaczeniami państwowymi i resortowymi.

Gratulujemy pracownikom bratniego Instytutu osiągnięć naukowych i wdrożeniowych.

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Skip to content