Dzień Patrona w ZSCKR w Okszowie

Dzień Patrona w ZSCKR w Okszowie

21.03.17  Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Piłsudskiego w Okszowie (woj. lubelskie) od wielu lat współpracuje z IUNG-PIB na podstawie podpisanego porozumienia i realizuje corocznie opracowany przez obie strony harmonogram działań edukacyjnych. W dniu 17 marca szkoła świętowała dzień patrona.

Na szkolnej uroczystości zjawili się przedstawiciele zaproszonych instytucji (uczelnie, instytuty badawcze, urzędy). Gościem specjalnym był Podsekretarz Stanu w MRiRW – Pan Rafał Romanowski.

Obchody rozpoczęła msza święta w kościele parafialnym. Część oficjalną w szkole otworzył Dyrektor-Bogusław Marczuk witając wszystkich gości i dziękując przybyłym instytucjom za udzielane wsparcie w działaniach edukacyjnych . Uroczystą akademię przygotowała młodzież szkolna wraz z programem tanecznym, po którym delegacja szkolna złożyła kwiaty pod tablicą upamiętniającą Marszałka Piłsudskiego.

Dzień patrona szkoły w Okszowie – to także spotkanie zaproszonych instytucji z dyrekcją szkoły i omówienie istniejącej współpracy oraz nakreślenie jej nowych form. W spotkaniu tym uczestniczył pracownik Działu Upowszechniania i Wydawnictw IUNG-PIB.

{slimbox images/stories/zdjecia/2017/oks2.jpg,

images/stories/zdjecia/2017/oks2m.jpg;

images/stories/zdjecia/2017/oks3.jpg,
images/stories/zdjecia/2017/oks3m.jpg;

images/stories/zdjecia/2017/oks4.jpg,
images/stories/zdjecia/2017/oks4m.jpg

}

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Skip to content