Nagroda prezesa Agencji Rynku Rolnego

Nagroda prezesa Agencji Rynku Rolnego dla Zakładu IUNG PIB

13.10.16 W dniu 5 października 2016 r. podczas XVIII Konferencji Naukowej nt. „Rolnictwo ekologiczne – stan obecny i perspektywy rozwoju”, organizowanej przez Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych w Poznaniu, statuetką „Nagroda prezesa Agencji Rynku Rolnego” oraz dyplomem uznania został uhonorowany Zakład Uprawy Roślin Pastewnych IUNG-PIB w Puławach.

Wyróżnienie to przyznała Agencja Rynku Rolnego AT Poznań za „trud i zaangażowanie w realizację pracy naukowo-badawczej w aspekcie biologicznych i agrotechnicznych podstaw produkcyjności roślin pastewnych w warunkach rolnictwa ekologicznego”.

Podczas krótkiego wystąpienia kierownik zakładu dr hab. Mariola Staniak podziękowała Dyrektorowi ARR Panu Bogdanowi Flemingowi za nagrodę i powiedziała, że wyróżnienie to traktuje, jako wyraz uznania dla całego zespołu pracowników zakładu, a jednocześnie mobilizację do dalszej pracy na rzecz rolnictwa ekologicznego.

Podobne statuetki i dyplomy otrzymały również Zakład Żywności Ekologicznej SGGW w Warszawie oraz Katedra Agronomii UP w Poznaniu.

{slimbox images/stories/zdjecia/2016/nage2.jpg,

images/stories/zdjecia/2016/nage2m.jpg

}

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Skip to content