Wyróżnienie za współpracę z PODR w Szepietowie

Wyróżnienie za współpracę z PODR w Szepietowie

27.06.16 W dniu 26 czerwca 2016 r. podczas XXIII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, które odbyły się w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie statuetką „Wigor” został uhonorowany prof. dr hab. Stanisław Krasowicz – zastępca Dyrektora IUNG-PIB ds. naukowych w zakresie badań środowiskowych.

Wyróżnienie to zostało przyznane za „wielki wkład w rozwój podlaskiego rolnictwa oraz wieloletnią i owocną współpracę z PODR w Szepietowie”. Podczas rozmowy z Dyrektorem PODR w Szepietowie – Panem mgr Grzegorzem Mikołajczykiem, prof. dr hab. Stanisław Krasowicz powiedział, że wyróżnienie to traktuje jako wyraz uznania dla zespołu pracowników IUNG-PIB, których działalność koordynował oraz zobowiązanie do dalszej, wielokierunkowej współpracy z doradztwem i praktyką rolniczą Podlasia. Wyraził zadowolenie, że w ostatnim okresie zostało podpisane dwustronne porozumienie o współpracy pomiędzy PODR w Szepietowie i IUNG-PIB w Puławach.

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Skip to content