Jubileusz SGGW

Uroczystości 200-lecia tradycji SGGW w Warszawie

23.05.16 Jubileusz 200-lecia tradycji SGGW w Warszawie jest doskonałą okazją do prezentacji historii i dokonań tej zasłużonej dla Polski Uczelni. Rozłożone w czasie uroczystości jubileuszowe, obejmujące szereg spotkań, odbywają się pod patronatem honorowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Uczestniczyli w nich również przedstawiciele Dyrekcji IUNG-PIB w Puławach.

SGGW w Warszawie i IUNG-PIB w Puławach, obok tradycji historycznych, przede wszystkim łączy wieloletnia, partnerska współpraca.

Dyrektor IUNG-PIB – prof. dr hab. Wiesław Oleszek oraz Przewodniczący Rady Naukowej – prof. dr hab. Jan Kuś przesłali na ręce J.M. Rektora SGGW w Warszawie – prof. dr hab. Alojzego Szymańskiego adres okolicznościowy (link...).

Z-ca Dyrektora – prof. dr hab. Stanisław Krasowicz w dniu 20 maja 2016 r. uczestniczył w Gali Jubileuszowej, która odbyła się w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Natomiast Dyrektor IUNG-PIB – prof. dr hab. Wiesław Oleszek uczestniczący w dniu 22 maja 2016 r. w spotkaniu jubileuszowym, które odbyło się w Łazienkach Królewskich, z rąk J.M. Rektora otrzymał medal okolicznościowy przyznany przez Senat Akademicki SGGW w Warszawie.

Społeczność IUNG-PIB w Puławach serdecznie gratuluje Dostojnej Jubilatce 200 lat tradycji, z uznaniem patrząc na Jej dokonania we wszystkich sferach działalności.

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy
Skip to content