Szczepimy się! Rolniku zarejestruj się także Ty!

Obrazek wyróżniający

Zapraszamy do obejrzenia spotu promującego akcję #SzczepimySię przygotowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi z udziałem Dyrektora Państwowego Instytutu Weterynaryjnego – PIWET – dr. hab. Krzysztofa Niemczuka. Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach dołącza aktywnie do akcji #SzczepimySię. Zapraszamy do obejrzenia spotu informacyjnego akcji #SzczepimySię.  Wypowiedź prof. dr hab. Krzysztofa Niemczuka – lekarza weterynarii, ale przede wszystkim naukowca zajmującego się wirusami, dyrektora Państwowego Instytutu Weterynaryjnego – Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach. #SzczepimySię Obejrzyj spot na YT: → https://youtu.be/9OibCedMSr8 zczegółowe informacje o kampanii znajdziecie Państwo na portalu gov.pl w sekcji: Koronawirus: informacje i zalecenia pod linkiem:  →https://www.gov.pl/web/szczepimysie Dostępne są tam informacje dotyczące m.in.: jak się zaszczepić od kiedy można się zaszczepić dlaczego warto się szczepić /MK/ 

Uprzejmie informujemy, że ze względu na prace konserwacyjne, od godz. 12.00 w dniu 31.01.2025 r., do godz. 12.00 w dn. 3.02.2025 r. nie będziemy mieć możliwości odbierania przesyłek wysłanych do IUNG-PIB poprzez ePUAP. Bardzo prosimy o przesyłanie w tym okresie korespondencji za pośrednictwem poczty elektronicznej, bądź poprzez usługę eDoręczenia.
Przepraszamy za niedogodności.

Dzień wolny!

Informujemy, że dzień
5 czerwca 2026r. jest dniem wolnym w Instytucie.
Prosimy o kontakt w innym terminie.
Skip to content