IUNG
Strona główna

Aktualności...

Wizyta rolników i doradców z województwa podlaskiego Drukuj Email

08.07.19  W dniach 1-2 lipca 2019 r. w ramach realizacji planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich miała miejsce wizyta studyjna rolników i doradców  rolniczych z terenu województwa podlaskiego. Wyjazd miał na celu pozyskanie potencjalnych partnerów do działania współpraca w ramach poszerzenia areału uprawy roślin wysokobiałkowych na terenie województwa podlaskiego.

Więcej…
 
Publikacje naukowe IUNG-PIB na VIII Kongresie Europejskich Mikrobiologów Drukuj Email

05.07.19  W ramach organizacji VIII Kongresu Europejskich Mikrobiologów, który odbędzie się w dniach 7-11 lipca 2019 r. w Glasgow komitet naukowy konferencji wybrał spośród wydawnictw towarzystw zrzeszonych w FEMS wyróżniające się publikacje  naukowe. W roku 2019 r. ukazała się już 5 edycja pt.: Building Microbial Communities.

Z dużym zadowoleniem komunikujemy, że w tym roku została do udziału w tym zeszycie wybrana publikacja autorstwa pracowników IUNG. 

Więcej…
 
IUNG - PIB na Dniu Otwartych Drzwi w LODR Końskowola Email

04.07.19  W dniu 30 czerwca br. przy pięknej słonecznej pogodzie odbyła się kolejna edycja Dnia Otwartych Drzwi w Lubelskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

Impreza, jak co roku, przyciągnęła do Końskowoli liczną rzeszę odwiedzających. Główne uroczystości odbyły się na Placu Wystawowym LODR.

Więcej…
 
Sympozjum Naukowe „Metagenomy różnych środowisk” Email

04.07.19  W dniach 27-28 czerwca 2019 r. w Lublinie, już po raz czwarty odbyło się Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe „Metagenomy różnych  środowisk”. Konferencja ta jest organizowana od roku 2016 przez pięć jednostek naukowych: Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy, Instytut Agrofizyki PAN, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB Drukuj Email

02.07.19  W dniu 28 czerwca 2019 r. odbyło się CCLXIX posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB, na którym pozytywnie zaopiniowano plan działalności naukowo-badawczej Instytutu na rok 2020. Rada Naukowa podjęła uchwały w sprawie przeprowadzenia postępowania habilitacyjnego oraz wyznaczenia członków Komisji habilitacyjnej dla kandydatów: dr Magdaleny Borzęckiej, dr Guillaume Debaene, dr Krzysztofa Jończyka, dr Doroty Pikuły i dr Jarosława Stalengi.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnie >>

Strona 12 z 151