IUNG
Strona główna

Aktualności...

Publikacje naukowe IUNG-PIB na VIII Kongresie Europejskich Mikrobiologów Drukuj Email

05.07.19  W ramach organizacji VIII Kongresu Europejskich Mikrobiologów, który odbędzie się w dniach 7-11 lipca 2019 r. w Glasgow komitet naukowy konferencji wybrał spośród wydawnictw towarzystw zrzeszonych w FEMS wyróżniające się publikacje  naukowe. W roku 2019 r. ukazała się już 5 edycja pt.: Building Microbial Communities.

Z dużym zadowoleniem komunikujemy, że w tym roku została do udziału w tym zeszycie wybrana publikacja autorstwa pracowników IUNG. 

Więcej…
 
IUNG - PIB na Dniu Otwartych Drzwi w LODR Końskowola Email

04.07.19  W dniu 30 czerwca br. przy pięknej słonecznej pogodzie odbyła się kolejna edycja Dnia Otwartych Drzwi w Lubelskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

Impreza, jak co roku, przyciągnęła do Końskowoli liczną rzeszę odwiedzających. Główne uroczystości odbyły się na Placu Wystawowym LODR.

Więcej…
 
Sympozjum Naukowe „Metagenomy różnych środowisk” Email

04.07.19  W dniach 27-28 czerwca 2019 r. w Lublinie, już po raz czwarty odbyło się Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe „Metagenomy różnych  środowisk”. Konferencja ta jest organizowana od roku 2016 przez pięć jednostek naukowych: Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy, Instytut Agrofizyki PAN, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

Więcej…
 
Posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB Drukuj Email

02.07.19  W dniu 28 czerwca 2019 r. odbyło się CCLXIX posiedzenie Rady Naukowej IUNG-PIB, na którym pozytywnie zaopiniowano plan działalności naukowo-badawczej Instytutu na rok 2020. Rada Naukowa podjęła uchwały w sprawie przeprowadzenia postępowania habilitacyjnego oraz wyznaczenia członków Komisji habilitacyjnej dla kandydatów: dr Magdaleny Borzęckiej, dr Guillaume Debaene, dr Krzysztofa Jończyka, dr Doroty Pikuły i dr Jarosława Stalengi.

Więcej…
 
Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2019 w kategorii „Naukowiec przyszłości”

18.06.19  Mamy przyjemność poinformować, iż mgr inż. Siebielec Sylwia otrzymała Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju 2019 w kategorii „Naukowiec przyszłości” za realizację projektu finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki. Tytuł projektu „Rola mikroorganizmów w zasiedlaniu składowisk odpadów pohutniczych przez rośliny oraz ich wpływ na biodostępność pierwiastków śladowych”.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 147